המלצות למוכרים

המלצות למוכרים


התוכנית שלכם במכירה של הנדל"ן

 1. למצוא נציג
  אפשר בהחלט, כמו שאנשים מסוימים עושים, לחסוך את דמי העמלה של סוכן נדל"ן ולמכור את הבית (דירה) שלכם בכוחות עצמכם. היום כמעט כל אחד יודע לעבוד במחשב, ויש מגוון רחב מאוד של אתרי אינטרנט בהם ניתן למצוא הנדל"ן למכירה. אך, לידע וניסיון מעשי של הסוכן לנדל"ן, משמעות מכריע כאשר מדובר במכירה מוצלחת של הבית (דירה) שלכם. סוכן טוב, יארגן מכירה מהירה וללא לחץ, יחסוך לכם הוצאות לא סבירות, הפסד זמן ותמיכה משפטית של כל תהליך המכירה.
 2. תגדירו את קריטריונים של המכירה שלכם
  כאשר אתם מקבלים החלטה על המכירה של הבית (דירה) שלכם, אתם צריכים לחשוב, מה חשוב יותר בשבילכם: מהירת המכירה או מחיר עלות המרבי. הצעה במחיר מעט נמוכה יותר מן המבוקשת, לעתים קרובות מובילה למכירה מהירה. אם אתם לא ממהרים לשום מקום, אתם יכולים להגדיר מכיר מעט גבוהה יותר, ולחכות "לקונה שלכם". סוכן נדל"ן המוסמך שלכם צריך להתמצא באופן מקצועי בשוק הנדל"ן, כדי להמליץ לכם על מחיר מכירה אופטימלי וקבלה של תוצאה הכי טובה, אשר תוכל לספק אתכם באופן מלא.
 3. תכינו את בית שלכם לתצוגה
  בית (דירה) שלא מוכן לתצוגה, אחת הסיבות העיקריות, שבגללן אנשים לא מסוגלים למכור את הנדל"ן שלהם. מראה חיצוני, סדר פנימי, אפילו ניקיון - כפי שנראה ממבט הראשון, אין להם שום קשר לנדל"ן - הרי זה לא משפיע על מיקומו של הבית ומספר החדרים בו. אך התרשמות הראשונה ממראה החיצוני, כהלכה, משפיעה על יחס פסיכולוגי של הקונה הפוטנציאלי לבית (דירה) שלכם באופן כללי. אם לבית שלכם אין מראה הולם, ככלה הנראה זה יוביל לעיקוב במכירה. 
 4. מידע על שוק הנדל"ן המקומי
  ידע על תנאי שוק נדל"ן מקומיים ונוכחיים הינו חשוב מאוד למכירה מוצלחת. צריך להיות מציאותי, כדי שהצעה שלכם תתאים לעלות של הבתים (דירות) דומים אשר נמכרו באותו אזור בזמן האחרון. למרות, שאתם יכולים לראות את הבית (דירה) שלכם כמשהו מדהים ומהמם: "כי אני אוהב אותו!" או אתם מנסים לצאת מן העיקרון "מפני שאני צריך סכום זה", במציאות ניתן למכור כל מוצר (בית (דירה) שלכם – זה גם כן מוצר!) רק על פי מחיר השוק שלו, אשר משתנה בהתבסס על ביקוש והצעה ופיתוח של שוק הנדל"ן בכלל. סוכן הנדל"ן שלכם יעזור לקבל את מידע הסטטיסטי הנדרש. 
 5. הכרזה על המכירה
  כיום לצורך מכירה מוצלחת של הנדל"ן, חשוב שתהיה נוכחות יעילה באינטרנט. רוב הקונים מתחילים במסע החיפוש שלהם דרך האינטרנט, והנטייה הזאת רק גוברת. סוכן הנדל"ן (או אתם בעצמכם, אם בכל זאת רוצים לנסות את זה לבד) חייבים להכין הצעה מקצועית בדבר מכירת הבית (דירה) ולפרסם אותה באתרי נדל"ן הכי פופולריים ונצפים ברשת.