המלצות לקונים

המלצות לקונים


תוכנית פעולה עבור רוכשי הנדל"ן

 1. בחר את הנציג שלך
  אפילו אם אתם סך הכל שוקלים את הנושא של רכישת הבית, קשר עם סוכן נדל"ן יכול לספק אתכם במגוון רחב של משאבים בעלי ערך. יש ברשותכם אפשרות לקבל גישה לתחזית רחבה יותר, מידע אשר יאפשר לכם להתכונן, כאשר תהיו מוכנים לעשות את הצעד הראשון.
 2. תמצאו את טווח המחירים המתאים לכם
  אם אתם שוקלים לרכוש נדל"ן בעזרת החסכונות שלכם - אתם נדרשים להעריך כמה מ"ר יתאימו לכם. אם אתם מתכוונים להשקיע חלק מסוים ושאר הסכום לקחת בעזרת משכנתא, מומלץ קודם כל להתייעץ עם מומחה בהלוואות. זה יכול להיות עובד בנק או יועץ עצמאי בפיננסים והלוואות. קבלת אישור מראש של סכום הלוואה הנדרש, מבטיח שתוכלו לרכוש את הבית (דירה). זה גם כן יעזור לכם לערוך את התקציב שלכם כדי לדעת באיזה תווך לחפש את הבית (דירה).
 3. לדעת בוודאות
  אתם צריכים לפתח מפרט מדויק בנוגע לסוג בית (דירה) אותה אתם רוצים לקבל. זה כולל בין השאר: קודם כל והכי חשוב - אזור בו אתם רוצים להתגורר, שנית - מחיר, אשר הינו הולם בשבילכם בהתחשב בנאמר בסעיף קודם, שלישית קרבה של בתי ספר, מוסדות דתיים, נגישות של תחבורה וכד', רביעית - זמינות בבית (דירה) של מתקנים חיוניים כלשהם (קומה, מעלית, המצאות וסוג של מזגן ומתקני חימום, מספר אמבטיות, מרפסת וכד'). תערכו שני רשימות, אחת תכלול את תנאי החובה, והשנייה תכלול את התנאים הרצויים שלגביהם תוכלו להגיע לפשרה. אם אתם יודעים מה אתם רוצים זה יקרב אתכם בצעד אחד בחיפוש של בית עליו חלמתם.
 4. למצוא את הבית החלומות
  כאשר תדעו בוודאות, מה אתם רוצים, איזה אמצעים כספיים עומדים לרשותכם, תפתיעו את עצמכם, כמה מהר תוכנית הרכישה של נדל"ן שלכם תסיעה לכם. תבינו את זה כבר אחרי שתתעוררו בבית עליו תמיד חלמתם!

הדרך שלכם לבעלות הבית (דירה)

 1. קבלת החלטת הקנייה
  עבור מספר רב של אנשים, רכישה של בית (דירה) פרטי - זה צד חשוב מאוד, אותו הם מתישהו יעשו. רכישה של בית - זה ללא ספק, תקופה מרגשת מאוד, אך חשוב שתדעו את כל העובדות ורכישה תתאים לסגנון החיים שלכם. הכי חשוב זה לקבל החלטה חד משמעית: "כן, אני רוצה לרכוש בית פרטי!"
 2. לקבל ניהול מקצועי
  זה לא משנה אם אתם רוצים לרכוש או למכור, הדבר החשוב הוא שתקבלו סיוע והמלצות ממקצוען המתמחה בנדל"ן. סוכן הנדל"ן שלכם צריך להיות מוצג כיועץ ולהוביל אתכם דרך כל תהליך הרכישה. זה כולל את כל התשובות הקשורות לשכנים, מצב השוק, בתי ספר, ובכלל המלצות בקבלה של משכנתא. אפשר לנסות ולמצוא בית (דירה) באופן אישי, הרי היום ישנה גישה למספר רב מאוד של משאבי אינטרנט עם מידע על הנדל"ן אשר הועמד למכירה. אך אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, סוכן נדל"ן נבון יחסוך לכם זמן רב והוצאות כספיות מיותרות.
 3. התחילו את החיפוש
  כדי להתחיל בחיפוש, צריך להיות לכם רעיון כללי על סוג בית אותו אתם מחפשים. מומחה בנדל"ן שלכם, ישתמש בכל המשאבים שלו כדי למצוא את הבית אשר תואם לקריטריונים שלכם. סוכן גם כן תמיד יוכל להמליץ על שוקים "חמים" והצעות טובות במיוחד אשר זמינות כעט. לאחר צפייה במספר מסוים של הצעות, זה ידייק את החיפושים שלכם ותהיו צעד אחד קרוב יותר בחיפושים של הבית שלכם.
 4. מרדף אחרי חלום
  לאחר שתמצאו את הבית שעליו חלמתם, הסוכן שלכם יתחיל בתהליך כדי שתסיימו את העסקה ברכישה מהר ככל אפשר. בדרך כלל התהליך מתחיל מעריכה של הצעה בשביל המוכר, אשר תואמת לכל דרישותיכם.
 5. העסקה
  סביר מאוד שהמוכר יגיש הצעה בעצמו. זה לא צריך להדאיג אתכם. הסוכן שלכם יעזור לכם להעריך את ההצעה ולשקול האם לקבל את ההצעה של המוכר או להגיש הצעה אחרת או בכלל לדחות אותה ולהמשיך הלאה. לעתים קרובות רגשות מפריעות בקבלה של החלטה נכונה. הסוכן שלכם יהיה מוכן ככל האפשר כדי שצעד זה יהיה קל וחסר מתח עבורכם.
 6. סידור של המימון
  במשך תקופת ההכנה לעסקת רכישת הנדל"ן אתם הולכים לעבוד עם המשכנתא שלכם, כדי לקבל את המימון הנדרש. הסוכן שלכם גם כן הולך לקחת חלק בזה, הוא יהיה אחראי על איסוף של כל הפרטים על הנדל"ן, הנדרשים בהתאם לכללי מתן המשכנתא, כדי לעזור לכם לערוך עסקה זאת באופן המוצלח.
 7. מעבר
  שלב הכי מרגש בתהליך הרכישה של הבית - יום המער! תכנון ראשוני יעזור להקל על מתח מן המעבר. בחירה בחברת מעבר עם ביקורות חיוביות, אשר תארגן את המערב שלכם, תהפוך את המעבר לנסיעה קלה